Cardano (ADA) Yaratıcısı Charles Hoskinson, Kripto Piyasasındaki Gerilemelerin Büyük Bir Olumlu Etkiye Sahip Olduğunu Söyledi

Cardano (ADA) Yaratıcısı Charles Hoskinson, Kripto Piyasasındaki Gerilemelerin Büyük Bir Olumlu Etkiye Sahip Olduğunu Söyledi

Cardano (ADA) yaratıcısı Charles Hoskinson, kripto ayı piyasalarının tamamen kötü ve kasvetli olmadığını söylüyor.
Bir Yahoo’da! Finans röportajı Hoskinson, kripto piyasasındaki düşüşlerin teknolojik ilerlemeye elverişli bir ortam yarattığını söylüyor.

“Boğa piyasaları gerçekten sinir bozucu çünkü kimse işbirliği yapmak istemiyor. çok kaçak avcılığın var [of talent], gerçekçi olmayan ücretler ve gerçekçi olmayan beklentiler. Ayı piyasaları aslında oldukça rahat. Bunlar inşaat bölümleri… Yani bütün gününü geçiriyorsun ve insanlarla konuşabiliyorsun, insanlarla çalışabiliyorsun.”
Hoskinson’a göre, ayı piyasalarında merkezi olmayan finans (DeFi) gibi yeni kripto sektörleri ortaya çıktı.
“Kişisel olarak şu an altı ayı piyasası gibi bir süreçten geçtim. Ve her zaman büyük gelişmeler gördünüz. Akıllı sözleşme devrimi buradan geldi. Pek çok DeFi devrimi buradan geldi.”
Cardano’nun yaratıcısı, mevcut kripto kışında endüstrinin bir dizi iyileştirme yapmaya ve bölgesel ve sınır ötesi finans kurumları arasında ödeme talimatları göndermek için yeni bir küresel standart olan küresel ISO 20022’nin entegrasyonuna odaklandığını söylüyor.
“Bu özellikle, birçok kişi birlikte çalışabilirlik iyileştirmelerine odaklanıyor: peki ISO 20022 destekli inisiyatif gibi şeyleri kripto para birimi alanına nasıl entegre ederiz, protokollerin ölçeklenebilirliğini nasıl geliştiririz, taşınabilirliği nasıl geliştiririz ve üzerinde çalışmasını nasıl sağlarız? mobil cihazlar, tüketici deneyimini iyileştirin ve son olarak, işlerin yönetişim tarafını nasıl iyileştirebiliriz…
Peki, on milyonlarca kullanıcının deneyiminden sorumlu kimse olmadığında bunu nasıl yönetirsiniz? Dolayısıyla ayı piyasaları bunun olması için mükemmel bir zaman çünkü herkes işine çok daha fazla odaklanıyor ve çok daha işbirlikçi olma eğilimindeler.”
Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Sonu Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi Twitter, Facebook ve Telegram’da takip edin

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/anti şok/Natalia Siiatovskaia
Cardano (ADA) Yaratıcısı Charles Hoskinson, The Daily Hodl’da ilk olarak Kripto Piyasasındaki Gerilemelerin Büyük Bir Olumlu Etkiye Sahip Olduğunu Söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.