Gavin Maloof Metzopia: The Virtual Vegas’ı İnşa Etmek İçin Tezotopia’ya Katıldı

Gavin Maloof Metzopia: The Virtual Vegas'ı İnşa Etmek İçin Tezotopia'ya Katıldı

Basın bülteni: Eşsiz NFT projesi Tezotopia ve Las Vegas girişimcisi Gavin Maloof, 2022’nin 3. çeyreğinde piyasaya sürülecek olan Meztopia adında bir Sanal Vegas Metaverse inşa ediyor.

1 Mart 2022, San Jose, Kosta Rika — Las Vegas devi ve girişimci Gavin Maloof, hit blok zinciri oyunuyla işbirliği yaptı tezotopi Tezos Blockchain’de başlatılan metaverse Metzopia olarak bilinen bir projede ‘Metaverse’in Eğlence Başkenti’ni yaratmak.

Sanal Vegas

Sanal Vegas olarak faturalandırılan Metzopia, kulüpleri, kumarhaneleri, etkinlikleri, şovları ve özel NFT oyunlarını, ziyaretçilerin ziyarete gelebileceği, daimi ikamet için bir çatı katı satın alabileceği veya eğlencenin kendisi olabileceği bir metaverse oyun alanına dahil edecek.

Joab Garza, yaratıcısı tezotopi buna rutinden kaçış, sadece bir tık ötede bir kaçamak tatili diyor. Maloof ve ortakları şu anda Metzopia ziyaretçileri için çeşitli benzersiz eğlence seçenekleri sunmak için büyük markalar, kumarhaneler, sanatçılar ve sanatçılarla güçlerini birleştiriyor.

Tezotopia Kurucusu Joab Garza belirtti:

“Metaverse versiyonumuzun tüm aksiyonun olduğu yerde olmasını istiyoruz, ikinci bir hayattan daha az olmasını ve deneyimin tadını çıkarmak için ziyaret ettiğiniz bir yer olmasını istiyoruz.”

Tezotopi’den Köprü

oyuncuları tezotopi profillerini Metzopia’ya bağlamalarına izin verilecek ve ortaya çıktıkça dünyaya erken erişime sahip olacak. Metzopia, mevcut tüm oyun içi varlıkları ve tahsil edilebilir NFT’leri bu eğlenceli yeni sanal dünyaya dahil ederek, Tezotopia’nın sürekli büyüyen ekosistemine bir genişleme olacak.

Mezotopia halen yeni marka ortakları düşünüyor ve ilgilenen taraflar projeyle e-posta yoluyla iletişime geçebilir. ([email protected]) Heyecan verici yeni NFT projesi hakkında ek ayrıntılar burada bulundu. Metzopia’nın 2022’nin 3. çeyreğinde piyasaya sürülmesi planlanıyor.

gif.games hakkında

Gif.games, bir açık dünya NFT oyunu olan Tezotopia’nın yaratıcısı ve Tezos’a dayalı sanal varlıklar için pazar yeridir. Oyuncular dijital bölgeleri (Tezotops olarak bilinir) satın alabilir, satabilir ve ticaret yapabilir ve oyun içi kripto para birimi Unobtainium’u (UNO) kullanarak çok sayıda sanal varlık oluşturabilir.

Tezos Hakkında

Tezos, dijital olarak bağlantılı bir dünyada değer tutmanın ve değiştirmenin ne anlama geldiğini yeniden tanımlayan akıllı paradır. Kanıtlanmış bir sicile sahip kendi kendini yükseltebilen ve enerji açısından verimli bir blok zinciri olan Tezos, bugün ağ kesintileri olmadan yarının yeniliklerini sorunsuz bir şekilde benimsiyor. Daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin tezos.com.

Tezotopi Linkleri

İnternet sitesi | heyecan | anlaşmazlık

Gif.games BağlantılarıTezotopya

İnternet sitesi | Telgraf | Facebook | heyecan | Instagram

Medya İletişim Bilgileri

Kişi Adı: Joab Garza

İletişim E-posta: [email protected]

Gif.games bu içeriğin kaynağıdır. Bu Basın Bülteni yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Bilgiler yatırım tavsiyesi veya yatırım teklifi oluşturmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.