Künye

İMTİYAZ SAHİBİ
Mehmet Akif Sebil
(admin@teknolojitavsiye.com)

GENEL YAYIN YÖNETMENİ
Aykut Karaduman
(aykut@teknolojitavsiye.com)

EDİTÖRLER
Leyla Kaman – Leyla@teknolojitavsiye.com
Ayşe Mangus – ayse@teknolojitavsiye.com
Kerem Ay – Kerem@teknolojitavsiye.com

Kaan San Derviş – kaan@teknolojitavsiye.com

GECE VARDİYASI EDİTÖRÜ (Çalışma Saatleri 23:00-08:00)
Subutay Sansül– Subutay@teknolojitavsiye.com

HUKUK DANIŞMANI
Av.Gökhan Taş
gkhantas3@gmail.com

REKLAM REZERVASYON
Hande Handezar
(hande@teknolojitavsiye.com)

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
(iletisim@teknolojitavsiye.com)

ADRES
Aydınevler Mahallesi 28 sokak Maltepe/İstanbul